Aktualności

• ZAPROSZENIE

Mecz II ligi piłki ręcznej!!!!

UKS Lider Swarzędz - Moto-Jelcz Oława          29.03.2014 (sobota) godz. 17.30

w II lidze piłki ręcznej szczebla centralnego. Mówi się , i sportowcy  w to wierzą, że kibice są dodatkowym zawodnikiem. Zatem przyjdźcie i zagrajcie z nami. To dla nas wsparcie i wielka satysfakcja.

Hala ZSP nr 1w Swarzędzu ul. Mielżyńskiego 5a

Zapraszamy na mecz

Działacze i zawodnicy UKS Lider Swarzędz

• WROCŁAW-LIDER

W deszczową niedzielę Lider Swarzędz udał się na mecz do Wrocławia z tamtejszym AZS Politechnika Wrocław. W poprzedniej rundzie spotkanie zakończyło się wygraną Lidera 31-27. Można było spodziewać się zaciętego i wyrównanego spotkania. Taki przebieg miało pierwsze 10 minut pierwszej połowy. W tym momencie dobra gra w obronie i szybkie ataki spowodowały ucieczkę na 10 bramkową różnice. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się wynikiem 25 - 15 dla Swarzędza. Druga połowa była grą bez historii. Cały czas UKS Lider Swarzędz powiększał swój dorobek bramkowy, kończąc mecz 17 bramkową różnicą. Zawody zakończyły się wynikiem 49-32 dla Lidera.

• KONIN - LIDER (23 - 30)

Wyjazd odbył Lider Swarzędz do Konina  na mecz z miejscowym Startem w miniony weekend (01.03.). W poprzedniej rundzie spotkanie zakończyło się wygraną. Można było spodziewać się zaciętego i wyrównanego spotkania. Taki przebieg miała pierwsza połowa tylko do 15 minuty. W tym momencie dobra gra w obronie i szybkie ataki spowodowały ucieczkę na 5 bramkową przewagę. Druga połowa, także bez historii cały czas kontrola wyniku i wygrana 30-23.

• UKS LIDER SWARZĘDZ- DZIEWIĄTKA LEGNICA

W sobotę 18.01.2014r rozpoczęliśmy drugą  rundę rozgrywek II ligi. Na początku  tych rozgrywek zagraliśmy z beniaminkiem zespołem Dziewiątki Legnica. Początek meczu był wyrównany po 5 minutach wynik brzmiał 3-3. Od tego momentu słabsza gra naszej drużyny spowodowała, że goście systematycznie powiększali przewagę. Kumulacja nastąpiła na 20 minut przed końcem meczu gdzie przewaga wzrosła do 10 bramek. Ten moment był też odwróceniem przebiegu meczu. Zespół Lidera zaczął marsz ku odrabianiu strat. Na 3 sekundy przed końcem dorzuciliśmy bramkę na remis i mecz zakończył się wynikiem 33-33.

• AZS ZIELONA GÓRA - UKS LIDER SWARZĘDZ 24-24

WSPANIAŁY I PEŁEN EMOCJI  MECZ NASZYCH SZCZYPIORNISTÓW...

• ŻADIEW DZIERŻANIÓW-UKS LIDER SWARZĘDZ

W dniu 12.10.2013r rozegraliśmy wyjazdowy mecz II ligi z zespołem Żadiew Dzierżoniów...

• Lider Swarzędz - Tęcza Kościan

21.09.2013 w Zespole Szkół Nr. 1 w Swarzędzu został rozegrany mecz 2 kolejki Ligi Seniorskiej...